Саморозвиток

3 простих, регулярних практики, які допоможуть вам придумати нові ідеї

Мозковий штурм мозковий штурм мозковий штурм. . . В культурі, яка вимагає постійних інновацій та руйнувань, ми можемо відчувати, що наша уява руйнується від постійних закликів до нового.

Щоб боротися з таким вигорянням, як ми можемо освіжити наші ідеї? Як ми можемо бачити речі по-новому і надихає? Одна з можливостей – звернутися до метафори дерев і бджоли, чиї взаємини дають плід у результаті перехресного запилення. В нашій роботі зіткнення з ідеями іншого «дерева» може бути настільки ж продуктивним.

У сільському господарстві перехресне запилення є важливим чинником протидії екологічним ризикам монокультури, в якій ми занадто покладаємося на один тип рослини; це «освіжає» розмноження рослин пилком ззовні.

В ділових та творчих умовах монокультура несе свої ризики, оскільки ми зазвичай звертаємося до тих же джерел, людям і звичок для нових ідей. З часом ці ідеї можуть прийняти той же самий передбачуваний смак. Або, що ще гірше, звернення до старого і надійному може означати катастрофу, якщо що-то приходить і порушує вашу середу.

На щастя, є хороші моделі творчих мислителів, які вели себе як бджоли, переходячи від дисциплінарного дерева до дисциплінарного дереву, поширюючи пилок ідей від одного до іншого.

Леонардо да Вінчі, мабуть, найвідоміший приклад багатства, пропонованого придбанням знань і досвіду помітно в різних областях. Крім того, що він був майстром живопису, він був глибоко залученим науковим мислителем, і взаємодія між областями ясно демонструється в його картинах, які відображають людську форму з рівнем деталізації і реалізмом, незвичайним для часу.

Навіть якщо ви не настільки амбітні у своєму прагненні до нових екзотичних дерев, як да Вінчі, ви можете створити звичку до перехресному запиленню з допомогою простих, регулярних практик.

1. Зробіть побачення з собою.

У книзі «Шлях художника» Джулія Кемерон пропонує щотижневу практику, яку вона називає «побачення художника». Важливо, що побачення художника – це не побачення, щоб працювати над власним звичайним творчістю. Замість цього це побачення, щоб живити ваше натхнення, дивлячись на щось художньо поживне і стимулюючу.

Отже, якщо ви пишете комп’ютерний код для заробітку, ви можете відправитися на художню виставку на один тиждень або в незалежному книгарні знайти новий роман.

Якщо ви письменник, ви можете прогулятися по дендрарію вранці в понеділок або відвідувати кулінарні уроки в п’ятницю кожного місяця. Може трапитися так, що при розгляді картини з черепашок ви надихаєтесь на вирішення нагальної проблеми, але мета побачення художника менш директивна. Натомість ідея полягає в тому, щоб збагатити вас, наповнити вас широким, стимулюючу та поживним матеріалом для творчої життя.

2. Читайте про творче життя.

Почніть будувати бібліотеку інших людей, які жили натхненно повної і продуктивної життям, незалежно від їх походження.

Біографії і практичні керівництва з інших областей можуть стати прекрасними джерелами натхнення, які відкриють вам шлях і структуру життя: що ви можете отримати, працюючи у відповідності зі Стівеном Кінгом або читаючи про ранкової рутині улюбленого спортсмена?

3. Зв’яжіться зі своїм «розумом новачка».

Може бути для себе, як для прагнення до знань, бути дуже поганим в чомусь, щоб внутрішньо стикнутися з тим, що означає вчитися як процес, не так вже й погано.

У дисциплінах, з якими ми знайомі, ми схильні стикатися з проблемами і проектами з почуттям нашого підходу, вже встановленого. Але як ви підходите до риболовлі? В’язання гачком? Трапеція летить?

Надзвичайно нові переживання вимагають пильної уваги і зосередженості на міркуваннях, які ми, можливо, втратили у зв’язку з нашої найчастішою і в той же час найбільш важливою роботою.

Читайте також: