Рослини

5 рослин, які залучають гроші і багатство!

Всі ми хочемо грошей побільше, достатку і багатства. Не дарма єврейська приказка говорить, що не так добре з грошима як без них погано. Тому сьогодні ми поговоримо про рослини, які принесуть у ваші гаманці заповітні гроші.

Прикмети, про рослини притягують гроші, або звідки у забобонів ноги ростуть

Сьогодні є прикмети буквально на кожен випадок і подія з життя. У багатьох культурах гроші сприймають як самостійну енергію. А у всіх культурах є ритуали залучають багатство.

Слов’яни шукали чарівна папороть, який приносить удачу. Також ходять легенди про чотирилистому конюшині, а у китайців цілий культ грошей.

Топ-5 грошових квіток

Нижче ми пропонуємо ознайомитися з рослинами, які традиційно приваблюють гроші і багатство.

Крассула, толстянка або знамените «Грошове дерево»

Зараз якщо ми скажемо рослина красула або толстянка, не всі зрозуміють про що мова, але якщо ми скажемо «Грошове дерево», то відразу представляється дерево з листочками, схожими на монетки.

Кажуть, що якщо у цього кімнатної квітки будуть невеликі листя, то і водитися буде в кишені тільки дрібниця, але якщо рослина розростається, листя у нього великі та м’ясисті, то і грошовий потік у господаря буде великим. Падаючі листя говорять про те, що господар робить необдумані витрати.

Є ритуал, який допоможе примножити силу толстянки. Горщик для квітки повинен бути яскравого кольору, бажано червоного. А поруч зі стовбуром рослини потрібно покласти монетки, а на гілочки прив’язати червоні нитки або стрічки. Це покаже грошей куди треба йти.

Заміокулькас або «Доларове дерево»

Ще одна квітка, який вважається притягає грошову енергію, і не просто грошову, а валютну. Квітка не вибагливий у догляді. Щоб активізувати його чарівні властивості з ним потрібно спілкуватися як з живим.

Поливати заміокулькас потрібно спеціальної водою. Роблять її так в ємність на дно кладуть монети, заливають холодною водою і дають воді настоятися пару днів, потім поливають цією водою рослина, монетки після того як вода закінчиться витягують і використовують за призначенням.

Якщо ви отримали такий квітка у подарунок, то хто дарує потрібно віддати монетку.

Бамбук

Квітка по фен-шуй традиційно вважається рослиною, яка приносить удачу. Символізує успіх і багатство, ставити його рекомендують на південно-сході.

М’ята

Торговці з давніх часів вважали, що ця травичка притягне гроші. Висушені листя потрібно покласти в гаманець, або поставити поруч з робочим місцем горщик з м’ятою.

Фікус

Ще одна квітка, який приносить удачу і чистить енергетику.

Висновки

Варто відзначити, що всі ці забобони подіють тільки в одному випадку, якщо ви отже працюєте і робите зусилля для здійснення своїх бажань. Якщо ви купите квітка, ляжете на диван і будете просто чекати потоку грошей, то, звичайно, вони будуть уникати вас. Ця енергія любить діяльних. Але якщо ви робите конкретні кроки до багатства кожен день, то ваша віра тільки посилить сигнал для всесвіту, а рослини допоможуть залучити достаток.