Психологія

5 жіночих якостей, які приваблюють абсолютно всіх чоловіків

Сьогодні ми розповімо вам 5 головних якостей, які залучають усіх чоловіків. Тут ти дізнаєшся, як стати привабливою і бажаною в очах протилежної статі.

1. Доглянутість

Всі ми знаємо, чоловіки люблять очима, тому перше, на що звертають увагу – це зовнішність. Прищі, блідий колір обличчя, сальні волосся, блиск – все це здатне відлякати будь-якого чоловіка. Так, можна заперечити, що в людині головне внутрішній світ, і з цим ніхто не сперечається. Але якщо ти вважаєш, що не повинна стежити за собою, це лише відмовки ледачою і неохайною дами.

Вичавлюй з своєї зовнішності максимум. Можна не мати модельну зовнішність або фігуру. Досить бути доглянутою, щоб залучати протилежну стать. Чому? Все дуже просто. Це можна вважати ударом на чоловіче підсвідомість. Інстинктивно в голові чоловіка сидить асоціація, що якщо жінка доглянута жінка, значить, вона здорова. Що в свою чергу означає, що вона здатна бути матір’ю і народити здорових дітей. Інстинктивно прагнучи до продовження роду, чоловіків тягне до здорових (доглянутим) жінкам. І відбувається це несвідомо.

2. Позитивний настрій

Ніхто не любить похмурих жінок. Тільки уяви, чоловік кожен день бачить навколо себе пісні особи оточуючих: в метро, на роботі, в магазині. Він і, сам того не помічаючи, зливається з цією сірою юрбою. Однак якщо він раптом зустріне сяючу, життєрадісну дівчину, разюче виділяється на тлі сірого потоку людей, він не зможе встояти.

З дівчиною, задоволеної собою, приємніше спілкуватися. Поруч з нею забуваються всі проблеми. Коли дівчина випромінює світло і радість, до неї тягне, як магнітом. Так стань тим самим магнітом, що притягує сильна стать! Поряд з такими жінками чоловік розквітає, йому легше до чогось прагнути і досягати нових висот заради коханої дами, яка його надихає і окриляє.

3. Активна життєва позиція

Це означає, що ти знаєш, чого хочеш. Ти не чекаєш біля моря погоди, а йдеш назустріч своїй мрії. Якщо тобі не подобається твоя робота, ти не чекаєш, а береш і шукаєш інше місце, де тобі буде приємніше знаходитися. Дуже важливо вміти брати відповідальність за своє життя, так і за своє щастя.

Тільки не потрібно плутати активну життєву позицію з домінуванням над чоловіком. Якщо ти не шукаєш собі підкаблучника, не варто тиснути на чоловіка. Потрібно вміти рахуватися з іншими людьми, але при цьому бути відповідальною за своє життя. Тільки ти знаєш, як тобі буде краще. Це, до речі, якість будь-якого цілісного людини, яке варто розвивати в собі в будь-якому випадку.

4. Пристрасть

Пристрасть мається на увазі не в інтимному плані, а з точки зору захопленості.

Чоловіки люблять захоплених жінок з вогником в очах. Багато жінок звикли жити нудно: дім, робота, готування, прибирання. Робота не приносить задоволення, тому що сприймається лише як джерело доходу. Але це вже не життя, а існування. З такими жінками нецікаво, з ними нема про що поговорити.

Коли у тебе багато інтересів, є що-то чим ти гориш, з тобою і чоловікові буде цікаво. І саме за різнобічними, цікавими жінками вибудовується натовп чоловіків.

5. Жіноча енергія

Цей пункт є найголовнішим і тісно пов’язаний з попередніми двома. Тому що коли немає енергії, то і говорити не про що. Не може бути у жінки без енергії ні захоплення, ні зовнішності, ні пристрасті.

Більшість жінок звикли жити на видиху. Вони весь час втомлені, ледве ходять, дивляться згаслим поглядом у підлогу, вони не здатні привернути увагу чоловіка. Тому ти не повинна бути такою. Навпаки, ти повинна виділятися в натовпі і не бути, як усі. Чоловіки тягнуться до тих, хто сповнений енергією та в чиїх очах горить вогник.