Психологія

Чоловіки, від яких треба бігти

Сьогодні ми розберемо 5 типів чоловіків, з якими краще не мати справу. Якщо ви шукаєте міцних і серйозних відносин, то не витрачайте свої сили і час на тих, хто вас не гідний.

1. Стрімке торопига

Це чоловіки, які хочуть все і відразу. На першому ж побаченні такий типаж норовить вас поцілувати, доторкнутися. Він багато і барвисто розповідає про себе незвичайні історії, щоб справити враження. За одне побачення вас можуть зводити і в ресторан, і на каток, і парк, і прокатати на колесі огляду, і прогулятися в центрі міста. Ви немов проводите кілька побачень за один день. Багатьох дівчат переповнюють емоції, вони втрачають голову, потрапляючи в чоловічі чари. На ваші сумніви, а чи не занадто ви поспішаєте, такий товариш відповідає щось на кшталт: «Люба моя, потрібно встигати жити! ». І ось він вже обіймає і везе до себе додому, щоб пригостити дорогим французьким вином, привезеним з недавнього подорожі.

Найімовірніше, провівши з таким чоловіком одну ніч, ви більше не почуєте. Стрімке торопига з високою часткою ймовірності є бабієм або навіть пікапером. Він не шукає довгих і серйозних відносин. Єдина мета для нього – затягнути дівчину в ліжко якомога швидше, витративши якомога менше сил.

2. Дистанционщик

Ще один небезпечний тип чоловіків – це дистанционщик. Він може бути дуже цікавим співрозмовником, з яким приємно спілкуватися і проводити час. Але при цьому ви бачитеся з ним вкрай рідко. Або він з’являється тоді, коли сам захоче. Він цілком може несподівано прірву після вашого побачення, змушуючи вас мучити себе думками «Чому він не пише? Що пішло не так? », а потім, через кілька днів, написати, як ні в чому не бувало «Привіт. Як справи? ».

Він спілкується з вами тільки тоді, коли йому це зручно. Такий чоловік навряд чи закоханий у вас, тому що закоханий чоловік буде прагнути до зустрічі з вами, він не стане пропадати, тому що йому хочеться проводити з вами час.

Не варто тішити себе ілюзіями, що він який-небудь діловий бізнесмен, який постійно зайнятий. Як би чоловік не був зайнятий, він знайде час на жінку, яка йому подобається. Так, він може раптово зникнути один раз, але це не повинно відбуватися регулярно і вважатися нормою.

Якщо у вашій голові виникає питання, навіщо ж він продовжує вам писати, то правда може здатися не дуже приємною. Цей чоловік, ймовірно, є ловеласом, який зустрічається відразу з декількома жінками. Він призначає побачення одній, другій, третій. З ким не зайшло, він відкладає на потім, фокусуючись на більш легкої здобичі. Не ставайте черговий його жертвою, тікайте без оглядки.

3. Готовий наречений

Бувають такі чоловіки, які заводять розмову про одруження буквально на першій зустрічі. Причиною цього може бути 3 варіанти:

1) Він звичайний бабій, який подібними розмовами намагається все так само затягнути дівчину в ліжко. Справа в тому, що багатьом жінкам приємно чути, що на них хочуть одружитися, ось він, той самий принц, готовий взяти її в дружини. Будьте пильні, чоловік може дуже барвисто все розписувати, говорити про спільні подорожі, райського життя удвох. Якщо ви розвісити вуха, цим неодмінно скористаються, а потім буде боляче тільки вам.

2) До вас в нього вже було багато дружин, тому пропозицію одружитися не несе для нього якоїсь особливої значеннєвої навантаження. Для нього штамп у паспорті нічого не значить. Як він легко пропонує одружитися, так само і легко він потім розлучиться

3) Зневірений чоловік. У своєму віці він уже не сподівається знайти собі гідну дружину. Так склалося в її житті, що класні дівчата відмовляють, а ті, що «гірше», йому нецікаві. І ось коли він бачить перед собою цікаву дівчину, щоб хоч якось утримати її, він пропонує одружитися

4. Чоловік з залежністю

Якщо раптом ви помічаєте, що чоловік на чомусь зациклений, слід насторожитися і перевірити ступінь його залежності. Це може бути не тільки алкогольна, тютюнова або наркотична залежність, але й ігрова. Чоловік-ігроман це так само страшно, як і чоловік-алкоголік. Звичайно, бувають історії, коли дружинам вдається врятувати своїх чоловіків, позбавивши від залежності, але ви повинні розуміти, що на це вам буде потрібно дуже багато сил, терпіння і витримки. Чи варта гра свічок? Може бути, краще подбати про себе і втекти від такого чоловіка відразу, адже ви гідні більшого.

5. Маминкин синок

Це чоловік, у якого жінкою №1 завжди буде мама. Особливо небезпечно, коли його мама є сильною і владною жінкою. Тут потрібно розуміти, що будь-які питання вам доведеться вирішувати не з вашим чоловіком, а з його мамою. А якщо вже ви не сподобалися його матері, то з високою ймовірністю 99,9% на ваших відносинах можна ставити хрест. Вам буде вкрай важко.

Навіть у тому випадку, якщо такий чоловік втратить мати, він все одно вже не подорослішає. І вам доведеться стати для нього новою матусею. Чи потрібен вам великий дитина, вирішувати вам. Але ми б не радили розвивати подібні відносини.