Психологія

Де живуть нормальні чоловіки

Багато самотніх жінок скаржиться, що в наш час зустріти нормального чоловіка просто неможливо. Особливо коли твоє життя проходить в нудному режимі «будинок-робота-будинок». Коло нових знайомств обмежується колегами по роботі, соціальними мережами і громадським транспортом, на якому ви пересуваєтеся. При такому розкладі дійсно дуже важко зустріти свою любов.

Що ж тоді робити?

Ми вирішили звернутися за допомогою до самим чоловікам і пропонуємо вашій увазі чоловічий погляд на проблему.

Для початку перерахуємо місця, де шукати серйозних стосунків не варто.

До таких місць відносяться:

– тренажерні зали

– футбол, хокей тощо

– рибалка

– сходки байкерів

Справа в тому, що чоловіки відвідують подібні місця для розваг і зовсім не налаштовані відволікатися на жінок. Якщо ви не горите риболовлею або ж самі не вболіваєте за «Спартак», то ловити в подібних місцях вам буде нічого.

А тепер перейдемо до найцікавішого. Ось вони топові місця проживання нормальних чоловіків, на думку самих чоловіків.

Facebook

Можливо, ви здивуєтеся, що це не «Вконтакте» або «Однокласники», але ми не помилились. Фейсбук якраз відрізняється тим, що багато успішні і розумні люди заводять справжні акаунти саме там. Підпишіться на них, переглядайте, з ким вони спілкуються, хто ставить їм лайки. З онлайн методів для знайомств цей є найкращим і надійніше всяких СЗ.

Конференції для айтішників

Якщо ви шукаєте розумного й освіченого молодого людини, це ідеальне місце. На IT-конференції приходить дуже багато програмістів, панує невимушена атмосфера, а дівчат-суперниць у вас буде мало. Якщо вас зацікавив цей спосіб, врахуйте важливу деталь: приходити краще всього на конференцію, де обіцяють афтепаті або хоча б влаштовують кава-брейк. Справа в тому, що без цього у вас просто не буде часу, щоб з кимось познайомитися. Буде плюсом, якщо ви будете трохи розуміти предмет і вивчіть теми, які будуть розбиратися. Придумайте який-небудь питання і задайте його спікеру. Увагу вам буде забезпечено. Також ви можете спробувати відвідати і будь-яку іншу конференцію, яка вам більш цікава і де багато чоловіків.

Інтелектуальні ігри

Зараз дуже популярні ігри на зразок усім відомої телевізійної гри «Що? Де? Коли? ». Можна зібрати свою команду або прийти однієї і приєднатися до незнайомій команді. Під час захоплюючої гри ви зможете оцінити обстановку. А після заходу, якщо вам хтось сподобається, у вас буде час зав’язати розмову і познайомитися ближче.

Турпоходи

Це теж відмінний спосіб познайомитися з цікавими молодими людьми. Якщо ви любите подорожувати, обов’язково випробуйте цей метод. Відчуйте себе справжнім туристом, підкорюючи гори і ліси, насолодіться красою природи, вдихніть свіжого повітря. Крім того, в екстремальних умовах проявляється людська сутність. Якщо чоловік здатний бути надійною опорою далеко від цивілізації, уявіть, як легко і спокійно вам буде в звичайному житті.

До речі, у туристів одні з найміцніших шлюбів, тому що якщо вам вдалося вжитися в найкомфортніших умовах (бруд, сльота, холод, дощі), то побутові справи не зруйнують ваш союз.

Військово-історичні клуби

Тут ви можете зустріти справжнього лицаря. Любителі середньовічної культури люблять реконструювати епічні бої стінка на стінку, одягнувшись в залізні обладунки. Будь лицар здійснює подвиги заради коханої дами, тому без уваги ви там не залишитеся. Врахуйте, такий варіант не підійде неженка і вам доведеться зшити собі сукні потрібної епохи.