Саморозвиток

«доброчесний цикл»: як створити командні успіхи

У своїй кар’єрі люди часто вірять, що вони можуть досягти щастя, як тільки досягнуть успіху. Але чи повірите ви, що дослідження показують, що це насправді не так? Коли ми прагнемо до щастя, у нас більше шансів стати успішними.

Вплив, яке ви можете зробити на інших, працює таким же чином. Деякі люди думають, що, як тільки вони дійсно матимуть успіх, коли вони стануть суперзірками, вони можуть почати віддавати себе суспільству. Дослідження показують, що ця точка зору теж невірна.

Досягнення вашого найбільшого потенціалу зовсім не працює в одному напрямку. Замість цього він працює як петля позитивного зворотного зв’язку, завдяки якій успіхи оточуючих створюють каскад складних успіхів, який називається «добрими циклом».

Ми всі чули термін «порочне коло», який використовується для опису того, що відбувається, коли негативні події розподіляються і поглиблюються. Працівник не любить свою роботу, тому вона стає відчуженою, що змушує його погано працювати. Або великий нападник у поєдинку тричі б’є в грі, втрачає впевненість та стає боязким зі своїм ударом, що призводить до більшої кількості аутів в наступній грі і так далі.

Розглянемо дієву альтернативу.

Доброчесний цикл – це висхідна спіраль потенціалу. З кожним успіхом ви отримуєте більше ресурсів, які, в свою чергу, дозволяють вам досягати все більших успіхів. Подібно до того, як порочне коло поєднує в собі негатив, так і доброчесний цикл з’єднує позитив, роблячи майбутній прогрес легше і легше.

Наприклад: керівник відділу продажів поділяє похвалу за успіх у продажах з одним з її співробітників служби підтримки, що дозволяє цьому учаснику відчувати себе більш зацікавленим, що призводить до більш успішним продажам для лідера і, в свою чергу, до більшого успіху і похвалі.

Перевантажений менеджер довіряє своєму помічникові достатньо, щоб делегувати важливу задачу; це змушує помічника відчувати себе довіреною, що змушує його вибивати його з парку на проекті, тим самим заробляючи більше довіри від менеджера.

Ви помітили, що порочні цикли, низхідні спіралі, відбувалися, коли люди намагалися йти поодинці? Якщо працівник, якому не подобається його робота, буде прагнути до більш тісних зв’язків з колегами, він може бути натхненний, щоб працювати краще.

У доброчесним циклі ми часто працюємо разом. Ми створюємо можливості для інших і визнаємо їх за їх внесок.

Коли ми зобов’язуємося робити краще інших, немає межі тому, чого ми можемо досягти як індивідуально, так і колективно.