Догляд

Ідеальний, вибілений тон обличчя без зморшок з рисовим скрабом, який можна робити вдома і не витрачатися

Кожен хоче, щоб його обличчя виглядало максимально доглянуто, красиво, на ньому не було зморшок і інших недосконалостей. Тоді в гру вступають не тільки гімнастики, але і доглядові кошти, А саме скраби – вони можуть не тільки відмінно очистити обличчя, зробити його гладким, але і вирівняти тон. Але чому скраб, а не маска. Ну, якщо ви економите час, то на маску йде 20-30 хвилин, а на скраб разом з тим, щоб зробити його від сили 10. І раз я проводила опитування – багатьом був цікавий варіант скрабу з рису. Тому давайте його подивимося – що він дає і як робити, особливо не витративши нічого.

Дуже часто, засоби на основі рису можна побачити у догляді азіатських і східних країн. І природно, що це стало не тільки основним джерелом їжі, але і ще відмінним доглядовим засобом для особи. Кошти на основі рису дозволяють затримуватися рідині і воді на шкірі особи, відповідно воно буде виглядати більш молодим і доглянутим, А ось крохмаль у складі рису дозволяє вибілювати тон шкіри, роблячи його ідеальним на вигляд. Жорсткість скрабу можна “настроювати”, якщо використовувати просто рисову муку, наприклад, змішавши з водою (деякі і роблять), то він буде більш жорстким, а от якщо додати до нього інші складові і залишити на пару хвилин – скраб стане більш м’яким. Що ж дає скраб з рису:

  • робить обличчя більш гладким, очищає
  • пом’якшує, дозволяє залишатися особі більш зволоженим
  • зменшує вираженість зморшок
  • вирівнює тон
  • а також особа “розгладжується”
  • зменшується вираженість втоми

Природно, що будь-які скраби можуть вимагати того, щоб людина поговорив про відхід зі спеціалістом, якщо на це є потреба.

Скраби не використовують щодня, зазвичай вистачає 1-2 разів в тиждень.

Як робити скраб з рису:

Як такого цілий рис не використовують, а роблять з нього борошно. Перемолоти рис можна в кавомолці, ну або на крайній випадок придбати готову рисову муку. Подрібнити рис потрібно до дуже дрібної борошна.

І вже на основі подрібненого рису роблять скраб. У нього можна додати ті складові, що вам підходять. Найпоширеніший спосіб:

  • на 1 столову ложку рису
  • 1 столова ложка сиру
  • Все перемішують і додають трохи зеленого чаю, так як скраб виходить густим

Ну і самий простий варіант рисового скрабу – це розведення рисового борошна мінеральною водою. Перемішують і також вмиваються, використовуючи як скраб. Залишати його на обличчі не потрібно нанести, розподілити, 1-2 хвилини проскрабировать обличчя і змити водою.