Саморозвиток

Простий продукт з омега-3, замінює дорогу рибу: вчені зробили унікальний висновок

Нещодавно вченими було названо досить простий і дешевий продукт, який має у своєму складі омегу-3. Він замінює дорогу рибу і м’ясо.

Для початку варто відзначити, що омега-3 є вкрай необхідною біологічною добавкою.

Лікарі стверджують, що саме омега-3 є панацеєю від багатьох хвороб.

Ця біологічна добавка є поліненасиченої кислотою, яку рекомендовано (дієтологами) обов’язково включити в свій раціон, так як сам організм людини не здатний сам виробляти омегу-3. Вона може надійти в організм тільки з продуктами.

Найчастіше, ці продукти не дешеві. Наприклад, омега-3 може знаходиться в таких продуктах:

– червона риба;

– горішки;

– авокадо;

– насіння чіа;

– та інші продукти.

Але найбільше кількості омеги-3 знаходиться саме в червоній рибі високої якості. Такий продукт не дешевий. . . Але є альтернатива!

Продукт замінює рибу

Екологи та лікарі стверджують, що зараз червона риба не є екологічно чистою рибою. Дуже складно знайти дійсно якісний продукт. Приміром, у ній може бути навіть ртуть!

Тому червону рибу, для отримання омеги-3, можна замінити на водорості, які, на думку експертів, менш схильне забруднень.

Саме у водоростях містяться протизапальні антиоксидантні сполуки, каротиноїди і вітаміни. За фактом риби їдять теж водорості, отримуючи тим самим омегу-3.

Крім того, експерименти показали, що водорості можуть бути також ефективними, як і добавки з риб’ячим жиром.

Якщо ви не любите водорості, то не сумуйте. У магазинах, які продають харчові добавки, можна знайти мікроводорості в краплях або навіть в капсулах.