Догляд

Вправа “рибка”, щоб зробити поставу і отримати молодість обличчя

Вправ для постави дуже багато. Всі вони цікаві і в той же час складні для тих, хто дуже довго гнув себе вперед і не стежив за поставою. Так, стояти біля стінки добре, але буде чесні з самим собою – цього мало. І щоб швидко отримати хороший результат і утримувати себе в рівному положенні важливо зміцнювати фізичне тіло і спину. Але навіщо це потрібно? Тут все просто – все ж ми хочемо залишатися молодими, гарними, а найголовніше зміцнювати здоров’я фізичного тіла. Тому давайте я поділюся вправою, яка відкрила для себе, може і вам знадобиться

3kmu – вільний доступ

Дуже часто постава псує не тільки весь зовнішній вигляд і те, як сприймуть людини, але і його власну молодість, красу і здоров’я фізичного тіла. Справа в тому, що наше обличчя може залишатися молодим не тільки завдяки гимнастикам і практикам, що ми робимо, але ще і завдяки поставі. Так як, коли ми сутулимося, то повністю змінюється робота нашого тіла і зсувається своєрідний “шолом”, що розташовується на голові. Давайте на нього подивимося:

Ось білий це так званий “шолом голови”

Не буду вдаватися в механіку, але просто уявіть, що ви ссутулились: голова висунулася вперед, а цей шолом поїхав на ваш лоб (умовно, звичайно), але чим частіше ви будете сутулитися, тим швидше з’являться зморшки на чолі, брови попливуть на повіки і весь овал обличчя поїде вниз, так як з віком цей шолом стає нерухомим і ви вже нічого не зробите. І поки є можливість зберегти молодість і її трохи виправити цим треба користуватися. Я думаю, що це хороша мотивація зберегти поставу. І мені подобається така вправа, як рибка, яке я знайшла в американській тренуванні. Що воно дає:

 • Тренує прес
 • Зміцнює спину – ви просто відчуєте відразу, як слабкі в цьому вправі і чому не можете дерджать поставу. А все тому, що одна частина ослабла поки ви сутулились і вже не в змозі тримати вас, тому її потрібно розвивати
 • Покращує координацію
 • Підвищує витривалість і наполегливість
 • Допомагає утримувати поставу і зміцнювати її
 • Утримує молодість особи – ви тепер розумієте як

Але варто сказати про те, що під час вправи не варто сильно напружуватися і високо підніматися якщо не виходить – все треба робити в міру своїх сил і можливостей. А також не забуваємо, що при наявності серйозних проблем про гімнастики варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити вправу “рибка”:

fb – вільний доступ

Для початку підготуйте собі зручною місце для тренування, щоб вам вистачало простору і було зручно.

 • Лягаємо на живіт
 • Ноги витягаємо і тягнемося носочками
 • Руки можна тримати біля себе або закласти за голову, щоб вони не заважали і було зручно
 • Робимо видих і піднімаємо корпус вгору, наскільки це виходить. У верхній точці затримуємося пару секунд
 • На вдиху опускаємося

Повторюють від 3 до 10,20 раз. Природно, що всі делаеют поступово, і не навантажуючи себе зайвими повторами.

Ось таку вправу у нас сьогодні. А ви робите практики для постави? Діліться своєю думкою