Саморозвиток

Як прибрати жир з внутрішньої сторони стегна: ефективна вправа

Багато жінок ведуть боротьбу з однією великою проблемою – жир на внутрішній стороні стегна. Це не тільки візуально робить людину повненький, але і викликає фізичний дискомфорт.

Зазвичай, у такому випадку «стегна» труться один від одного, викликаючи сильне почервоніння і свербіж (особливо в жарку погоду).

Багато хто намагається використовувати дитячу присипку, щоб хоч якось полегшити процес тертя ніг при ходьбі. Але і це не завжди допомагає.

Тому кожна жінка, яка страждає такою проблемою, шукає різні ефективні методи, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегна.

Сьогодні я хочу поділитися з вами одним вправою, яка дійсно допомагає.

Зовсім недавно я почула про одне дуже класному вправі. Ті, хто його випробували, отримали помітний результат вже через три тижні!

Отже, цей метод називається «пліє». Для схуднення в загальному воно не дає результатів, але допомагає прибрати зайву вагу в області внутрішньої сторони стегон.

Рекомендовано перший місяць робити пліє два рази на день. Наприклад, вранці та ввечері. Також вранці краще робити це відразу після пробудження, так ефект буде помітний уже за перший тиждень.

Тепер поясню, як правильно робити цю вправу.

Встаньте, обов’язково, на рівну поверхню – розсуньте стегна ширше плечей (як на картинці знизу) – тепер повільно присідайте в такому положенні як можна глибше (не поспішайте, робіть це повільно). В ідеалі робити як мінімум 10-15 підходів. Перший раз можете зробити навіть 5, щоб не було різкої сильної крепатури.

Якщо вам ця вправа буде даватися дуже легко, то можете трохи ускладнити: спробуйте під час присідання тримати в руках гантелі (так, ефект буде ще краще).

Реально раджу цю вправу, ви не пошкодуєте, якщо спробуєте! Удачі!