Психологія

Як змусити чоловіка думати про вас

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, як створити таку атмосферу, щоб чоловік почав про вас думати. Чому це так важливо, напевно, пояснювати не варто? Адже коли чоловік думає про вас, він закохується. Він починає запитувати якихось порад у друзів, батьків, читати статті в журналах. Ви не виходите у нього з голови, він запарюється з цього приводу, закохуючись все сильніше і сильніше.

Про те, як цього досягти, ви дізнаєтеся далі.

Інтрига

Стара, перевірена штука, яка працює і донині.

Як заінтригувати чоловіка? Це може бути розмова по телефону. Коли ви говорите «Знаєш, я зрозуміла дещо про тебе цікаве. Ти дуже незвичайна людина. Ти думаєш про себе одне, а інші, в тому числі і я, думаємо про тебе інше. Я тільки зараз зрозуміла, що ти, виявляється, не той, за кого себе видаєш». Природна реакція чоловіка на такі слова – це подив. Швидше за все, він запитає: «Це як? В сенсі? А якою ж тоді я? ». А ви йому у відповідь: «Ой, я не можу більше говорити. У мене термінові справи, наради. Давай ми як-небудь зустрінемося на вихідних, і я тобі все розповім, якщо тобі буде цікаво. Але це не телефонна розмова, так що поки, до зв’язку! » – і кладете трубку.

Озадачите ви такими словами чоловіка? Більш ніж. Він буде заінтригований, буде думати, а що ви таке про нього зрозуміли, добре це чи погано. А до вихідних ще стільки часу! Він постійно розмірковує про ваших словах, про вас, про майбутній розмові. Мета досягнута

Вас повинно трохи не вистачати

Помилка багатьох жінок при знайомстві з чоловіком полягає в тому, що, закохавшись, вони відразу ж всю себе віддають відносин. Їм хочеться весь час проводити поруч з ним, вони пишуть смс, телефонують, починають будувати плани на майбутнє. Так, спочатку події можуть розвиватися дуже здорово, відносини стрімко розвиваються. І настає такий момент, коли чоловік насичується.

Давайте проведемо аналогію з їжею. Чоловікові подають смачне, апетитне блюдо, яке він починає з жадібністю наминати за обидві щоки. Він мукає від задоволення, з насолодою проковтуючи один шматочок за іншим, поки не наб’є свій живіт до відмови. Коли він наїдається досхочу, йому більше нічого не треба, він такий «Уф, все. Я наївся. Було смачно, але я більше не хочу».

Точно так само і в стосунках. Коли вас стає в його житті занадто багато, він втрачає інтерес. Йому нема чого думати про вас, тому що ви завжди поруч. Можливо, ви навіть душіть його своєю увагою, що він швидше думає про те, як відпочити ВІД вас, а не з вами, а це дуже поганий знак.

Навчіться контролювати ситуацію і не перегодовувати» чоловіка своєю присутністю. Наприклад, уявіть ситуацію. Ви сидите з ним в кафе, розмовляєте, смієтеся. Вам дуже добре разом, ви насолоджуєтеся товариством один одного. Ви не хочете розходитися, але все ж ви берете контроль ситуацію в свої руки і кажете «Знаєш, мені пора йти. Я повинна через півгодини бути там-то. З тобою цікаво, я б хотіла залишитися, але мені потрібно йти». І йдеш.

Звичайно, коли чоловік був налаштований просидіти з тобою не одну годину, твій відхід буде повною несподіванкою для нього. Він увесь вечір буде згадувати про тебе, думати, прокручувати в голові

Листування

Грамотна, правильна листування, використання

Так чоловік перед сном неодмінно буде думати про вас. Перед очима у нього буде ваша

Якщо вам сподобалася стаття, підтримайте нас лайком. Підписуйтесь на наш канал, а ми в свою чергу будемо намагатися публікувати тільки самий цікавий і якісний матеріал.

Спасибі.