Саморозвиток

Звички щасливих людей

Хто такі щасливі люди? Як стати щасливим? Авраам Лінкольн якось сказав, що багато люди щасливі так, як вони вирішили бути щасливими.

Але, ніхто не може стати щасливим випадково. Над щастям потрібно працювати, а потім воно буде працювати на тебе. З чого ж почати? Щасливі люди стверджують, що вони починали свій шлях до щастя зі здатності до відновлення. Незважаючи на всі життєві проблеми і негаразди, воістину щаслива людина здатна піднятися.

Психологи стверджують, що здатність до відновлення і є антонімом депресії.

«Впади сім разів, встань вісім», – кажуть японці.

Сьогодні ми розповімо вам про звички щасливих людей, які мають здатність до відновлення.

Звичка №1

Виробіть в собі звичку не турбується про думку людей. Дуже часто людина залежить від думки оточуючих, яке може бути критикують. Не дозволяйте людям впливати на вас і позбавляти почуття щастя. Будьте щасливі настільки, наскільки ви вирішили.

Звичка №2

Намагайтеся позитивно мислити і у всьому шукати плюси. Завжди в поганому знайдеться щось і хороше. Так стверджують всі щасливі люди. Крім того, негатив впливає не тільки на емоційний стан, але і на фізичне. Тому, щоб відчувати себе добре, мисліть позитивно. Пам’ятайте, що нервові клітини не відновлюються!

Звичка №3

Будьте дружніми і вдячними за все. Насправді щасливій людині зовсім не важливо, як хто виглядає або звідки він родом. Найважливіше – це бути поруч з тим, з ким можна бути щасливим і багато сміятися. Такі люди вміють бути вдячними і доброзичливими. Чому б вам не стати такою людиною?

Звичка №4

Багато посміхайтеся. Не дарма кажуть, що сміх і усмішка продовжують життя. Саме щасливі люди вміють щиро посміхатися.

Як Вільям Джеймс сказав, що людина сміється не з причини щастя, а він щасливий, так як сміється.

Звичка №5.

Жити не минулим, а теперішнім. Марк Твен сказав, що пережив багато горя в житті, але при цьому продовжував жити. Пам’ятайте, що щасливі люди не живуть минулим і не чекають певного часу, щоб змінити щось у житті.

Звичка №6

Намагайтеся вносити свій позитивний внесок в історію. Саме щасливі люди здатні змінити навколишній їх світ. Не обов’язково рятувати весь світ, досить посміхнутися сумного перехожому або зробити комплімент одному.

Звичка №7

Не переставайте вчитися. Щасливі люди дуже цікаві, вони завжди хочуть дізнатися щось нове. Саме інтерес до життя дає енергію і позитивно впливає на оточення.

Звичка №8

Цінуйте своє життя і радійте навіть дрібниці.

Що роблять щасливі люди? Вони радіють всьому і знаходять щастя в дрібницях: у веселці, в теплому літньому дощі, новим знайомствам і іншого. Щасливі люди вдячні за все!