Саморозвиток

Звички, що виснажують ваш мозок

Мозок – це не просто орган в голові, це центр мислення і розуму людини. Дуже важливо, щоб ваш мозок працював правильно і не виснажувався.

Сьогодні ми б хотіли поговорити про звички, що виснажують ваш мозок.

Справа в тому, що сучасний світ диктує нам, чим займатися і що робити. Інформації так багато, що людина просто не здатний її повністю сприймати. У результаті мозок виснажується.

Ми кожен день, не встигнувши встати з ліжка, беремо в руки мобільний телефон і заходимо в соціальні мережі. Вже на першій хвилині мозок починає обробляти багато різних новин, так що вже говорити про решту дні? Тільки уявіть, в якому стані буде перебувати мозок.

Звички, виділяють мозок можна розділити так:

1. Новини

Новини читають практично всі, хоч політичні, хоч економічні або просто стрічку новин в Instagram. Але серед всього цього зустрічаються погані новини, прочитавши які з самого ранку, можна зіпсувати собі настрій і думати про це цілий день. Тільки уявіть, наскільки перезавантажений мозок в такому випадку.

Відзначимо, що чим більше ви читаєте про те, що не в силах змінити, тим важче буде вашій психіці адекватно перетравити цю інформацію.

Вченими було доведено, що читання негативної інформації може провокувати вироблення організмом гормону кортизолу, який, як відомо, гальмує всі розумові процеси, змінює структуру мозку і заважає правильному травленню.

2. Багатозадачність

Якщо ви виконуєте безліч завдань одночасно, то точно перезавантажуємо мозок. Справа в тому, що багатозадачність, хоч і вважається значною перевагою, дає некорисну навантаження на нервову систему.

Крім того, багатозадачність виснажує організм енергетично. У підсумку ви можете не встигнути закінчити жодної справи, а вже будете втомленими.

Будьте акуратні, коли беретеся за безліч справ одночасно.

3. Невдоволення собою

Читати

Рекомендуємо також до прочитання –