Тренування

Скільки кубиків на пресі шість або більше?

Для тих людей, хто стежить за своєю фігурою і фізичною формою важливе значення має красивий живіт. Причому що це таке все трактують однаково: він плоский підтягнутий, без слідів жиру або целюліту.

Але ще великим шиком вважається мати кубики на животі. Більше це стосується чоловіків, але частина жінок теж стурбована фактом їх наявності.

Багато знаменитостей і просто публічні фігури показують свій живіт, схожий на пральну дошку. При цьому вихваляючись хто 4 кубиками преса, хто 6 або 8, а хто показує і всі 10. У цій статті не буду детально розповідати, як швидко можна накачати свій прес до кубиків. Просто ми відразу визначимося, що таке кубики на животі у чоловіків або у дівчат.

Отже, скільки кубиків на пресі людини може бути?

Шість кубиків преса давно стали омріяною метою багатьох, коли справа доходить до живота. І не тільки тому, що їх наявність гарантує суперсильний прес. Але ці горезвісні “кубики на животі” є візуальним доказом цього.

Але якщо ви подивитеся навколо, то побачите, що у деяких можна розрізнити тільки 4 кубики преса. А деякі знаменитості демонструють більше: 8, 10 або навіть 12. У чому тут справа і скільки кубиків на пресі людини може бути? І чи може простий смертний досягти таких міфічних цифр?

Або це дано лише обраним, які напружено займаються фітнесом і ковтають немислиму кількість ?

Що таке 8 кубиків преса?

Перш ніж розбиратися в цьому питанні ви повинні зрозуміти, що таке шість кубиків преса. І тут саме час поговорити про те, звідки ж вони беруться? І обійтися без анатомії м’язів живота точно не вдасться.

Те, що ви сприймаєте як шість окремих м’язів насправді всього лише дві смужки м’язів, з’єднаних між собою і називаються, пряма м’яз живота. Ця м’яз є зовнішньою поверхнею живота і проходить вертикально, тягнучись від лобкової кістки до грудини і ребер. Втім, це наочно видно з малюнку нижче.

При скороченні цих м’язів тіло згинається. Саме це і відбувається при виконанні таких фізичних вправ як присідання або скручування.

Пряма м’яз живота перетинається трьома волокнистими смугами, званих сухожильними фасціями або перетинами. Вони призначені для підтримки тіла і допомагають нам в таких рухах, як згинання. Зазвичай перша розташована на рівні пупка, друга на нижньому кінці грудної кістки, а третя посередині між ними.

Саме з будови цієї м’язи можна зрозуміти чому в однієї людини чотири кубики преса, а у кого шість або більше. Саме пряма м’яз живота формує ті самі кубики або квадратики.

Чому не у всіх однаково

Всупереч поширеній думці різну кількість кубиків на животі не залежить від вашої фізичної сили, скільки у вас жиру і які конкретно вправи для преса ви практикуєте. Вся справа в генетичних особливостях вашого будови.

Після того, як ви сформуєте свій прес і зменшите кількість жиру на ньому, м’язи тіла і їх рельєф стають видимими візуально. При цьому важливо , а не збільшити кількість жиру в організмі. Як я вже згадував вище, пряма м’яз складається з двох паралельних м’язових смужок, але те, що робить їх схожими на кубики 4, 6, 8 або 10 це кількість сухожилкових перетинів, кількість яких у більшості людей стандартно і дорівнює трьом.

Але є у деяких людей генетичні особливості, коли число цих фасцій більше: від однієї до п’яти.

Саме вони розташовані перпендикулярно м’язам і створюють той поділ між кубиками, які ви бачите. Аналогічно гумці, яка стягує ваші волосся: вона тримає всі пасма волосся разом і відступає від їх коренів.

Таким чином, якщо ви народилися з двома сухожильними перетинами на животі, то максимальну кількість кубиків, які ви можете досягти, це чотири кубики преса на животі. Якщо три, шість кубиків преса вам гарантовані. А якщо чотири, то самі здогадалися, чи не правда?

Цікаво, правда? Навіть Арнольд Шварценеггер не зміг подолати шлях до шести кубиків на животі з-за цього. Ось вам і відповідь на те скільки кубиків на пресі.

Чому кубики на животі не видно у простої людини?

Розкреслений на квадратики живіт в наш час є заповітною метою для любителів роботи над своїм тілом. Красивий живіт кричить на весь світ, що ти стрункий і сильний. А шаурма з бургерами не мають над тобою ніякої влади. Але цього не так легко досягти. Особливо в наш час, час фастфуду і кока-коли.

Якщо не звертати увагу на спортсменів у більшості людей м’язи живота приховані шаром жиру. Частина його знаходиться безпосередньо поблизу поверхні шкіри (підшкірно жирова клітковина). А частина його знаходиться глибше, в черевній порожнині і називається вісцеральний жир.

Чим більше жиру у вас, тим більше часу вам потрібно, щоб скинути його. І продемонструвати всьому світові свої горезвісні кубики на животі.

За даними видавництва Harvard Health, близько 90% усього жиру на животі припадає на підшкірний жир. Тобто знаходиться прямо під шкірою. Це м’який матеріал, який бере участь у формуванні вашого живота і який легко помацати руками.

Решта 10% – це вісцеральний жир, який знаходиться навколо кишечника і під черевною стінкою.

Він виділяє гормони та інші речовини, які викликають запалення низького рівня, що надає безпосередній вплив на розвиток таких речей, як хвороби серця, слабоумство і деякі види раку.

Що треба зробити щоб м’язи живота стали видні?

Виконання цільових вправ, наприклад скручування або відмінний спосіб тонізувати м’язи живота. А також почати позбуватися від всіх видів жиру на животі.

За даними Американської ради з фізичним вправам (ACE), вам потрібно знизити рівень жиру в організмі приблизно до 14-20 відсотків для жінок і від 6 до 13 відсотків для чоловіків. За шкалою, що використовується ACE, ці люди кваліфікуються як “спортсмени”.

Навіть тоді, деякі люди не мають генетики, необхідної для заповітних шести квадратів преса. Це тому, що вони можуть мати більш товсту шкіру і тканини, що оточують пряму м’яз живота. Це ускладнює завдання показати рельєф м’язів.

Деякі люди також мають асиметричний або кутовий сухожилля, що перетинають прямі м’язи живота. Це робить їх живіт менш схожим на “пральну дошку”

Скільки треба втратити жиру, щоб кубики преса були видні?

може бути довгим і копітким процесом.

Дослідження, опубліковане в журналі Obesity Trusted Source, зазначає, що в США середня жінка має близько 40 відсотків жиру в організмі, а середній чоловік-близько 28 відсотків. Тіло жінки, природно, містить більше жирової тканини внаслідок феминизирующего дії гормону естрогену.

Чоловіки і жінки повинні втратити хоча б половину їх жирових відкладень для того, щоб блиснути красивими квадратиками живота. Американська Рада з фізичним вправам каже, що 1 відсоток втрати жиру в місяць є безпечним і досяжним.

Враховуючи математичні розрахунки, це може зайняти у жінки з середнім вмістом жиру близько 20 до 26 місяців. Це час потрібно,щоб досягти відповідної кількості втрати жиру для шести кубиків преса на животі. У середньому людині потрібно від 15 до 21 місяця.

При схудненні щоб зробити цей процес ефективним.

А щодо 10 кубиків на животі або 12?

Як я вже говорив, 8 кубиків преса при відповідній генетики досягти можна, але, коли показують 10 або 12 кубиків це що? При найближчому розгляді таких випадків з’ясовується цікавий факт. Часто до кубиків прямих м’язів живота в цьому випадку додають рельєф косих м’язів живота, які знаходяться праворуч і ліворуч від прямого м’яза живота.

Висновок

Якщо ви знаєте, скільки кубиків на пресі може бути і як їх досягти не шкодуйте про свою генетику. Адже це те, що ви змінити не можете. Але це абсолютно нормально. Прагнути до заповітних кубиках на животі через фізичні вправи ( як ), через здорове харчування ще ніколи нікому не приносило шкоди.
Тому, що сила не в тому, як виглядають ваші м’язи. А в тому, що вони дозволяють вам робити.