Саморозвиток

Як знайти собі заняття до душі: практичні поради

Людина завжди знаходиться в пошуку заняття по душі. Хтось знаходить швидко, а хтось і після 40 не може в цей розібратися.

Сьогодні ми хочемо надати вам практичні поради щодо того, як знайти собі заняття до душі.

Порада 1

Експерти та психологи рекомендують у такому випадку спробувати переміститися в інше місце, коли думаєте або шукайте те, чим би хотіли займатися по життю. Саме рух впливає на емоції, а нове місце допомагає подумати вже з нової точки зору.

Порада 2

По можливості якомога частіше думайте про свою проблему (пошук заняття по душі). Думайте про неї, як з точки зору людини з боку. Можливо, помінявши місце, вам буде простіше це зробити.

Порада 3

Спробуйте у себе подумки намалювати свою мрію. Потім можете зробити це на аркуші паперу. Також ви можете виписати всі свої мрії і подивитися, що їх об’єднує.

Порада 4

Якщо ви визначилися або близькі до відповіді, то знайдіть людину, яка вже займається цим. Порадьтеся. Можливо, саме після цього, ви вже точно визначитеся, чим займатися.

Порада 5

Напишіть, що для вас таке успіх і що означає бути успішним.

Порада 6

Поміркуйте над тим, як ви можете розпочати свої заняттям по душі.

Порада 7

Перерахуйте все те, чим ви можете ризикувати, коли займетеся улюбленою справою. Повісьте цей список на стіну і пару днів поміркуйте над ним.

Порада 8

Спробуйте прописати стратегію просування вперед (як швидко і як ви будете просуватися у розвиток у цій справі).

Рада 9

Пропишіть всі ідеї, які прийдуть вам в голову з приводу вашого улюбленого справи. Подивіться на них через пару днів, може щось треба прибрати або додати?

Рада 10

Напишіть собі листа на рік вперед. Через рік відкрийте і прочитайте його. Буде дуже цікаво дізнатися, чого ви досягли.