Рецепти

5 найпопулярніших продуктів харчування у світі

Які ваші улюблені страви? Здається, це просте питання, що люди задають вам, але відповісти на нього не завжди просто. Однак, у всіх є своя їжа або продукти, якими вони люблять ласувати, принаймні, один раз в тиждень.

Коли вас запитують, яка найпопулярніша їжа в світі, ви можете подумати про випадкових речах, таких як чіпси або риба. Хоча і те, і інше їдять часто, вони насправді не найпопулярніші.

Ми склали список смачних продуктів зі всього світу, які їдять більше всього. Всі продукти, представлені тут, можуть споживатися в деяких країнах більше, а в інших – менше. Тим не менш, дослідження засноване на світових цифрах. .

Макаронні вироби (паста)

Ви можете запитати американців, і є гарантія, що багато хто відповість, що їдять макарони; навіть ті, хто дотримується суворої дієти, напевно, були любителями макаронів. Паста відома як основна італійська їжа, яка досягла всесвітньої популярності і вторглася на інші континенти, такі як Азія та Америка.

Хоча макарони не є основним продуктом харчування на інших континентах, у багатьох країнах їх готують на обід або вечерю. Типи приготування пасти включають різноманітні методи і інгредієнти в суміші.

Рис

Так, рис займає друге місце серед найбільш уживаних у їжу продуктів у світі. Це не дивно, оскільки в більшості азіатських країн рис є основним продуктом харчування. Оскільки в цьому регіоні живуть мільярди людей, природно, вони багато їдять. Ми говоримо про таких регіонах, як Китай, Індія, Індонезія, Сінгапур і Малайзія. Всі вони широко відомі різноманітністю способів приготування рису, від простого до приготованого на пару і багато чого іншого. Це, по суті, історична їжа.

Сільськогосподарські країни володіють найбільшими рисовими полями, тому отримати рис хорошої якості в цих регіонах, безумовно, легко. Сьогодні коричневий і чорний рис продаються у всьому світі, тому що ці види рису мають численні переваги для здоров’я. Японці використовують клейкий рис, щоб робити справжні суші, і для деяких азіатів немає нічого краще рису, і вони їдять його протягом усього дня.

Піца

Незалежно від того, яку конкретно піцу ви віддаєте перевагу, ця їжа є однією з найбільш вживаних страв у світі. Приїхавши з Італії, піца стала синонімом будь-якої їжі. Так, піца на сніданок – це річ! Начинки розрізняються з точки зору інгредієнтів, і це один із самих «конструйованих» продуктів у світі.

13% американців їдять піцу щодня, не кажучи вже про інших країнах за межами Штатів, які перетворили піцу в аналог закуски. Від кальцоне до неаполітано піца так само відома, як морозиво в ряду десертів. Піца була колись королівським блюдом, яке можна було подавати лише під час офіційних заходів.

Сьогодні це їжа простого народу. Ви можете прикрасити її ягодами або просто грибами, беконом і сиром. Дійсно, її можна є з чим завгодно. Навіть без томатного соусу. Легкість і швидка доставка можуть бути причиною того, що піца здобула небачену популярність.

Курка

Від курячого супу з локшиною до таких речей, як курячі бутерброди, люди віддають перевагу курку всієї іншої доступної домашньої птиці. Основним інгредієнтом є куряче м’ясо. Це означає, що ви можете робити з ним все, що завгодно, роблячи його універсальною їжею, яку можна вживати в будь-який час.

Коли люди почали більше піклуватися про своє здоров’я, курка дійсно стала займати все більше місця на обідньому столі. Тільки за останні 15 років споживання курки різко зросла. Сьогодні, як це не дивно, курка стоїть на першому місці в списку улюблених видів м’яса, навіть обігнавши яловичину.

Не ясно, чи має курка більш чудовий смак, або просто курка дешевше, ніж яловичина. Як популярний продукт, курка досить універсальна, щоб її можна було використовувати з чим завгодно. До речі, мережі швидкого харчування також пропонують курку!

Яйця

Як продукт з курки, про яку ми ніколи не дізнаємося, чи з’явився він першим або другим, яйце є найпопулярнішою їжею. Це, безумовно, один з найбільш вживаних продуктів у світі. Можливість швидко приготувати простий омлет або яєчню на сніданок – ось що робить його дуже популярним.

І на Сході, і на Заході люди використовують яйця в якості харчових інгредієнтів для багатьох страв. Не кажучи вже про те, що це популярний інгредієнт для приготування таких речей, як тістечка і торти. Завдяки широкому використанню, а також переваг, які воно дає, яйце вважається одним з найбільш корисних продуктів харчування. Здається, що в будь-якій їжі яйце можна якимось чином використовувати. Оскільки яйце є хорошим джерелом білка, його завжди можна використовувати в будь-якій дієті.