Догляд та краса

Вправа рибка: як поліпшити поставу та зберегти молодість обличчя

Вправ для постави дуже багато. Всі вони цікаві і в той же час складні для тих, хто дуже довго гнув себе вперед і не стежив за поставою. Так, стояти біля стінки добре, але буде чесні з самим собою – цього мало. І щоб швидко отримати хороший результат і утримувати себе в рівному положенні важливо зміцнювати фізичне тіло і спину. Але навіщо це потрібно? Тут все просто – все ж ми хочемо залишатися молодими, гарними, а найголовніше зміцнювати здоров’я фізичного тіла. Тому давайте я поділюся вправою, яка відкрила для себе, може і вам знадобиться

Дуже часто постава псує не тільки весь зовнішній вигляд і те, як сприймуть людини, але і його власну молодість, красу і здоров’я фізичного тіла. Справа в тому, що наше обличчя може залишатися молодим не тільки завдяки гимнастикам і практикам, що ми робимо, але ще і завдяки поставі. Так як, коли ми сутулимося, то повністю змінюється робота нашого тіла і зсувається своєрідний “шолом”, що розташовується на голові.

Не буду вдаватися в механіку, але просто уявіть, що ви ссутулились: голова висунулася вперед, а цей шолом поїхав на ваш лоб (умовно, звичайно), але чим частіше ви будете сутулитися, тим швидше з’являться зморшки на чолі, брови попливуть на повіки і весь овал обличчя поїде вниз, так як з віком цей шолом стає нерухомим і ви вже нічого не зробите. І поки є можливість зберегти молодість і її трохи виправити цим треба користуватися. Я думаю, що це хороша мотивація зберегти поставу. І мені подобається така вправа, як рибка, яке я знайшла в американській тренуванні. Що воно дає:

 • Тренує прес
 • Зміцнює спину – ви просто відчуєте відразу, як слабкі в цьому вправі і чому не можете дерджать поставу. А все тому, що одна частина ослабла поки ви сутулились і вже не в змозі тримати вас, тому її потрібно розвивати
 • Покращує координацію
 • Підвищує витривалість і наполегливість
 • Допомагає утримувати поставу і зміцнювати її
 • Утримує молодість особи – ви тепер розумієте як

Але варто сказати про те, що під час вправи не варто сильно напружуватися і високо підніматися якщо не виходить – все треба робити в міру своїх сил і можливостей. А також не забуваємо, що при наявності серйозних проблем про гімнастики варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити вправу рибка

Для початку підготуйте собі зручною місце для тренування, щоб вам вистачало простору і було зручно.

 • Лягаємо на живіт
 • Ноги витягаємо і тягнемося носочками
 • Руки можна тримати біля себе або закласти за голову, щоб вони не заважали і було зручно
 • Робимо видих і піднімаємо корпус вгору, наскільки це виходить. У верхній точці затримуємося пару секунд
 • На вдиху опускаємося

Повторюють від 3 до 10,20 раз. Природно, що всі делаеют поступово, і не навантажуючи себе зайвими повторами.

Правильна постава не тільки впливає на зовнішній вигляд і те, як вас сприймають інші, але й суттєво впливає на молодість та здоров’я всього тіла. Коли ми сутулимося, це може спричинити появу зморшок, опущення брів та повік, а також погіршити овал обличчя. Уявіть, що ваша голова висунулася вперед, а своєрідний “шолом” на голові змістився до лоба – з часом це може призвести до необоротних змін. Зберігаючи правильну поставу, ми можемо значно сповільнити цей процес і зберегти молодість обличчя. Вправа “рибка” допомагає підтримувати м’язовий тонус, що сприяє правильному положенню тіла. Вправа “рибка” є чудовим засобом для зміцнення спини та преса, покращення координації і підвищення витривалості. Вона допомагає утримувати правильну поставу, а отже, і зберігати молодість обличчя. Для виконання цієї вправи не потрібно багато часу чи спеціального обладнання – все, що вам потрібно, це трохи простору і бажання покращити своє здоров’я. Головне – виконувати вправу поступово, не перенапружуючи м’язи, і консультуватися з фахівцем у разі наявності серйозних проблем зі здоров’ям. Включивши цю просту, але ефективну вправу у свою щоденну рутину, ви зможете підтримувати свою поставу та молодість обличчя на високому рівні.