Психологія

Як знайти нормального хлопця

Якщо тебе зацікавила ця стаття, найімовірніше ти ставишся до табору жінок, які вважають, що нормальних хлопців вже не залишилося. Давайте спробуємо в цьому розібратися.

Ця стаття не рецепт і не покрокове керівництво до дії. Але сподіваюся, вона допоможе тобі зрозуміти, як рухатися далі, навіть якщо ти зовсім зневірилася.

Нормальний хлопець, який він?

Симпатичний, з почуттям гумору, галантний і уважний, щедрий і романтичний, розумний, спортивний. Якщо він вже працює, той повинен добре заробляти, щоб утримувати сім’ю. Він повинен бути успішним і бажано мати свою машину, квартиру. Ну, мабуть, вистачить.

Чи Не забагато вимог для нормального хлопця ми висуваємо? На перший погляд, здається, що зовсім немає. Це самий мінімальний стандартний набір, без якого не можна побудувати ідеальну родину.

Але давайте трохи поміркуємо, згадавши реальні приклади з життя. Наприклад, я виріс у благополучній, люблячій сім’ї і завжди вважала її ідеальною. Моя мама також щаслива в шлюбі, хоча ми обидві знаємо, що мій батько не досконалий. Коли ми з мамою згадуємо про батькових залицяннях, як проходили їх побачення, ми просто усміхаємося, тому що тато видавав таке, що ніяк не можна віднести до поведінки нормального хлопця. Через багато років, згадувати про це забавно, хоча на той момент мамі було не до сміху.

А ви питали у своїх мам, бабусь або заміжніх подруг, як проходили їх побачення, завжди у них було все так гладко і безхмарно, як здається зараз?

Мені здається, ми, дівчата, часто рубаємо з плеча, робимо поспішні висновки і не даємо нормальним хлопцям розкритися. Звичайно, я не пропоную витрачати час на безперспективні відносини. Якщо хлопець мудак, то не варто сподіватися, що він раптом перетвориться на прекрасного принца. Однак перш ніж ви скажете йому остаточне «ні», задумайтеся, чи настільки все погано.

Не втрачайте надію

Ні в якому разі не опускайте руки. Яким би сумним не був ваш досвід, продовжуйте вірити, що десь у цьому світі існує ваша друга половинка, яка теж шукає вас.

Пам’ятайте, хто шукає, той завжди знайде. Якщо сидіти на місці і нічого не робити, то ваше життя не зміниться. Поки ви вірите у своє майбутнє, ви відкриті до нових знайомств і не пропустіть знаки Всесвіту. Ви не пройдете мимо свого принца, якщо ви не закрилися в собі, адже ніколи не знаєш, де зустрінеш свою любов.

Не бійтеся зробити перший крок

Дуже часто нам подобається чоловік, але ми відчайдушно чекаємо, коли він сам зробить перший крок. Ми боїмося виглядати нерозумно. Нам здається, якщо хлопець не кличе на побачення, то йому це і не потрібно. Але не завжди це так. Може бути, він не бачить вашої зацікавленості і вважає себе не гідним твоєї уваги.

Повірте, краще щось зробити і пошкодувати про це, ніж шкодувати про несделанном. Наприклад, одна моя подруга одного разу зробила перший крок сама. Тепер вона щаслива в шлюбі.