Психологія та любов

Як уникнути основних помилок самотніх жінок і знайти свою другу половинку

Ви замислювалися над тим, чому до цих пір самотні? Чи доводилося вам порівнювати себе з заміжніми жінками і дивуватися, чому вони змогли вийти заміж, а ви до сих пір одна? Можливо, ви здійснюєте одну з найпоширеніших помилок самотніх жінок. Давайте читати і розбиратися

Високі вимоги

Особливо це відноситься до успішних жінок, що досягли великих висот у своїй кар’єрі. Такі жінки, як правило, шукають чоловіка не нижче свого рівня. Вони бачать свого обранця надлюдиною без жодного недоліку, який вміє все і відразу. Однак не варто забувати, що ідеальних людей не існує. Перш за все слід оцінювати людину як особистість, адже ви шукаєте собі супутника життя, а не кандидата на роботу.

Погані манери

Груба жінка, з вуст якої то і справа виривається лайка, справляє не найкраще враження. Шкідливі звички та зухвала поведінка також може відштовхнути потенційного партнера

Завищені очікування

Більшість жінок очікують, що їх чоловік обов’язково повинен все знати і передбачати. Якщо ми не в настрої, він повинен це помітити і поцікавитися, що сталося. Він повинен відповідати на питання так, як ми хочемо. Він не може прийти без квітів важливий для нас день. Давайте не будемо забувати, що кожна людина індивідуальна і міркує по-своєму. Ваші думки не можуть збігатися на 100%, в іншому випадку задайте собі питання – «ви б хотіли зустрічатися сама з собою? ». Чоловіки не люблять займатися здогадками, тому говоріть йому про все прямо і при необхідності нагадуйте про важливі речі.

Немає гідних

Чим старше ми стаємо, тим більше вимог висуваємо майбутнього партнера. Можливо, про вас мріє не один хороший чоловік, але ви не помічаєте цього з-за свого малого списку вимог. Один зростанням не вийшов, інший бороду негарну відростив, у третього робота якась стрьомна. Може бути, варто хоча б раз відмовитися від оцінок і спробувати дати шанс вашим ухажерам?

Багато говорите про себе

На першому побаченні жінки іноді захоплюються розповідями про себе. Ми більш відкриті, ніж чоловіки, тому охоче ділимося тим, що коїться у нас на душі – що нам подобається, наші мрії і бажання, яку сім’ю хочемо створити, скільки дітей плануємо завести і т. д. Пам’ятайте, що не кожен чоловік, вперше побачивши вас, буде готовий до подібних розмов. Це може налякати його або створити враження, що ви не цікавитеся його життям і думками. Баланс у розмовах дуже важливий: запитуйте про нього, слухайте його історії, і намагайтеся знайти спільні теми для обговорення.

Ви самі як чоловік

Ми звикли бути сильними і незалежними. Навіщо просити, коли можна взяти і зробити все самій? Якщо ви шукаєте справжнього чоловіка, а не великої дитини, якого потрібно опікати, то довіртеся чоловікові. Дозвольте йому піклуватися про вас, як про ніжний і крихкий квітці. Часто жінки, які займають лідерську позицію в житті, не дозволяють чоловікам проявляти ініціативу і турботу, що може відштовхнути потенційного партнера. Важливо знайти баланс між своєю незалежністю і здатністю приймати допомогу та підтримку. Це не тільки полегшить ваше життя, але й дозволить чоловікові відчувати себе потрібним і важливим у відносинах.

Немає часу

Ви сконцентрувалися на роботі і хочете побудувати успішну кар’єру. Ви не готові до нових відносин, тому що в вашому житті занадто багато роботи. Ви повинні встигнути зробити одне, друге, третє, десяте. . . Про яких знайомства і побаченнях може йти мова? Постарайтеся все ж у такій ситуації знайти час на нові знайомства. Адже ви не збираєтеся все життя залишатися одна? Час іде, і треба вміти розставити правильні пріоритети. Придивіться до колег по роботі або спробуйте познайомитися в соціальних мережах.