Психологія

5 речей, які чоловік таємно хоче від жінки

Ви замислювалися коли-небудь про те, чого хочуть чоловіки від жінок? Які їхні таємні бажання, про які вони соромляться говорити, але в глибині душі завжди чекають, що ми їх виконаємо? Сьогодні ми розповімо вам 5 найголовніших речей, про які мріють усі чоловіки

1. Компліменти

Так, ми звикли отримувати компліменти. Але часто ми самі віддаємо своїх чоловіків? Ми не замислюємося про це, адже чоловікам теж іноді хочеться почути якісь приємні слова на свою адресу. Робіть компліменти своїм друзям, колегам, адже вам це нічого не варто. Будь-яка похвала має при спілкуванні, вам будуть відповідати взаємністю і якщо раптом вам знадобиться допомога, чоловіки вишикуються в чергу, бажаючи догодити. Обов’язково робіть компліменти своєму чоловікові, ви навіть не уявляєте, яке задоволення вони отримують, коли улюблена жінка каже їм щось приємне.

2. Прохання про допомогу

Чоловікам дуже подобається, коли дівчина звертається за порадою чи проханням. Їм приємно відчувати себе потрібним, корисним, знати, що жінка без нього не може. Навіть якщо ви знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації, запитаєте ради у чоловіка, який вам подобається. Потешьте його его, дайте зрозуміти, що для вас важлива його думка. Якщо ви перебуваєте у стосунках, вашому чоловікові буде приємно. Якщо ж ви ще не зустрічаєтесь, то цілком ймовірно, після наданої допомоги, він почне інакше дивитися у вашу сторону і надавати знаки уваги.

3. Ініціативність

Далеко не кожен чоловік в цьому визнається, але всім їм подобається, коли їх жінка проявляє ініціативу інтимного характеру. Кожному чоловікові хочеться відчувати себе бажаною і сексуальною.

Напевно ви бачили сцени у фільмах, як в якому-небудь ресторані жінка заграє з чоловіком, як вона притискається до нього в танці, як шепоче на вухо щось непристойне. Повірте, немає жодного чоловіка, який би не представляв у своїх фантазіях подібної картини.

4. Підтримка

У житті навіть самого сильного і незалежного чоловіки бувають періоди, коли йому важко. Опускаються руки, втрачається впевненість у собі. Він ніколи не зізнається, що потребує підтримки, бо не хоче виглядати слабким і безпорадним. Але саме в такі моменти йому потрібні правильні, підбадьорливі слова.

Не треба жаліти чоловіка, говорити, який він бідний і нещасний. Не говорите йому «Ой, ти виглядаєш якимось замореним. Що ж ти в мене такий слабенький, зовсім розклеївся».

Підтримайте вашого чоловіка, скажіть, що вірите в нього, що у нього все вийде, приободрите. Можливо, ви самі здивуєтеся, яких результатів він доб’ється завдяки вашій підтримці

5. Піар в колі друзів

Чоловіки обожнюють, коли дівчата розповідають про них своїм друзям. Зрозуміло, з позитивної сторони. Наприклад, якщо ви зібралися великою компанією, буде здорово, якщо ви розкажете щось цікаве про своєму чоловікові. Це може бути історія про те, як він допоміг вам у важкій ситуації. Або про те, як він добре грає на гітарі. Або про те, який він у вас розумний і ерудований.

Виділіть коханого на фоні інших людей, і ваш чоловік буде без розуму від щастя, навіть якщо не скаже про це прямо.