Тренування

Овал обличчя і стан платізми

Ще одна м’яз молодості – платізма.

Платізма – досить слабка тонка м’яз, з щільним “кріпленням” з шкірою. В русі, силовий роботі, платізма майже не бере участь. Її стан більше залежить від м’язів, тканин під нею. Вся силова робота на них. І розслаблятися ця група м’язів вміє погано.

Від стану платізми або підшкірної м’язи шиї залежить презентабельний вигляд шкіри. Також і овал обличчя.

Фактори що впливають на стан платізми:

Неправильне положення голови. Зміщення шиї вперед . Знову говоримо про поставу, про правильно організованому робочому місці, про обов’язкову фізичної активності. Що робити, з цього починається краса, цим і зберігається.
До цього ж пункту можна віднести і неправильний прикус, перенапруження чє

Набряки. Не раз говорили, що набряклість дає обсяг, тяжкість тканин, які намагаємося зробити стійкими до гравітаційних навантажень, якщо можна так сказати.
З урахуванням того, що рідина дуже важка. Тканини з застійними процесами стають важчими і навпаки, в тонусі, з хорошим кровообігом, лимфооттоком вони зберігають легкість, пружність. Про вплив набряків на обличчі .
Тим більше, що жирова тканина шиї дуже активно накопичує зайву рідину.

За рахунок пружності тканин, довго можна не помічати почалися процеси.

Неправильні фізичні вправи і самомасаж. Досить поширені захоплення сьогодні фэйсбилдинг і самомасаж, часто недооцінюються. Відео багато, здається все легко. Головне не нашкодити собі.
Тут додатково написано про деякі моменти, які .
Працювати з групою м’язів шиї треба дуже акуратно. Ніяких різких рухів. Нерідко спостерігаю, як дівчата самовіддано виконують обертання головою, закидайте, амплітуда максимальна. Але в цьому немає ніякого резону, більше того, можна отримати мікротравму. Яка може спочатку і залишиться непоміченою, але принесе багато проблем з часом.
Робимо всі вправи з почуттям, з толком, з розстановкою, добре відчуваючи які м’язи працюють, які тягнуться. Немає необхідності в максимальних амплітудах. Виконуючи вправи на шию, необхідно стежити за положенням плечей, лопаток. Не можна сутулитися, постава при виконанні на групу м’язів шиї повинна бути балетної.

Робимо зусилля за вказаним напрямом, рука в якості упору, нерухома. Досить м’яке, плавне рух головою.

Роблячи самомасаж шиї, не можна тягнути з центру область платізми, не можна масажувати закинувши голову назад (бачила в когось такий прийом), варто трохи не зрозуміти техніку та отримайте обвислий друге підборіддя, навіть при субтильном статурі.
Виправити таку помилку можна буде лише оперативним шляхом.

Не варто чекати хірургічного втручання. Профілактика більш дієвий метод.

Якщо ви хочете поліпшити кровопостачання платізми допомогою самомасажу. Краще робити це лежачи, повернувши голову в сторону. Масажуючі рухи можуть бути розтираючими круговими, щипковими. Розтягнення шкіри мінімально, ваше завдання розігнати лімфовідтікання.

Але глибокотканий масаж у доброго фахівця, навіть раз в місяць, збереже обличчя, шию, зону декольте набагато ефективніше. І починати стежити за своєю зовнішністю треба змолоду, а не починаючи боротьбу з першими ознаками старіння.