Догляд

Піднімаємось на носочки сидячи на стільці, коли ноги втомилися і хочеться трохи відпочити

Дуже довго просидіти на стільці може не кожен, та й будемо чесні – це ну ніяк не приносить користі на яку ми розраховуємо, намагаючись менше рухатися, а зовсім навіть навпаки. Але бувають моменти, коли людині просто необхідно щось закінчити або працювати саме сидячи на стільці і на перерву зовсім немає часу. Тому доводиться шукати те, що ми можемо робити сидячи на стільці і без зайвих рухів. Мені дуже подобається варіант з підйомом на носки, лише сидячи на стільці або в кріслі) – дивлячись де ви сидите. Давайте вже подивимося на це вправу.

Отже, дана вправа розрахована на те, що ми будемо робити його саме сидячи. Чесно, не пам’ятаю хто мені про нього сказав або я його десь знайшла, але воно дуже хороше і просте. Після, ви відразу можете відчути, як з’явилася розслабленість в ногах і стало трохи легше, але при першій можливості все ж варто встати і пройтися, щоб розім’ятися. Так як деякі особливості фізичного тіла в області ніг припускають хорошу роботу тільки в разі руху, але не сидіння на стільці, коли всі що може затиснутися зажалось і ти просто не знаєш, коли встанеш. Тому вправи це завжди добре, навіть найпростіші. Що ж нам дає підйом на шкарпетки сидячи:

  • Ви відчуєте розслаблення
  • Піде неприємну напругу
  • Ви зможете трохи довше попрацювати
  • Рухи і вправи потрібні завжди, навіть якщо ви сидите. Нехай і на стільці, але зробити щось потрібно
  • Вправу можна робити, поки ви займаєтеся іншими справами. Щось друкуєте або читаєте

Але пам’ятайте, що коли з’явиться можливість пройтися – це все ж потрібно зробити. Недоліків практики не знайшла, але все ж при наявності складних проблем про гімнастики варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити вправу:

Отже, ви сидите на стільці, спина пряма. Стопи стоять на підлозі і починайте піднімати їх на носочки – ви сидите на стільці. Підняли? Тоді трохи напружте їх по всій поверхні, а розчепірте пальці – затримайтеся так на 5-10 секунд і опускайте. Можна повторити 8-10 разів.

Головне, це сильно не перенапружуватися під час практики вправи. А ви робите гімнастику сидячи на стільці? Може вам особливо подобається якесь вправу. Звичайно діліться своєю думкою