Догляд

Розкриваємо погляд, знімаємо втому з точкою лі тун ляо

Коли я вперше спробувала цю китайську точку, то була приємно здивована, точніше здивована відчуттями. Якщо ви колись пробували вправа “Погляд Шиви”, то напевно можете зрозуміти про що я, так як більше ні від яких практик я не помічала такого. Але ви напевно трохи не розумієте про що мова, а справа у відчуттях після точки і вправи – в цьому вони схожі, що ваші очі ніби відкриваються і стають в рази більше. Не можу толком пояснити, але це так. Тому, раз мені точка так сподобалася я хочу поділитися своєю знахідкою Може і вона вам підійде.

Дану точку нерідко пропонують, коли ми хочемо зменшити зморшки навколо очей (які називають “гусячі лапки”), і трохи підтягнути погляд. І ви знаєте, я не сумнівалася, але просто ніяк не могла дійти до цієї точки через брак часу, а тут спробувала і мені дуже сподобалося. Можу використовувати і протягом дня, і в кінці дня, і з ранку, коли вмиваюся. Дуже зручно і до речі розслабляє, але скажу, що я намагаюся з цим не переборщувати – один раз, а може два, якщо потрібно. При цьому зазначу, що точка відмінно зменшує втому з очей, якщо ви довго працюєте за ПК або екраном монітора, та навіть документами. Іноді це настільки важко, що в кінці дня все пливе, а тут хоч якийсь відпочинок і розслаблення. Я відчуваю користь відразу.

І ще один ефект, що мені сподобалося – це погляд ніби відкривається, а очі стають більше. Ви відразу відчуєте різницю, якщо зробите спочатку на одній стороні, а потім на інший. І до речі відчуття зберігаються досить довго і ні втоми.

Якщо ми говоримо про активність каналу на якому розташовується точка Тун цзи ляо – то найбільша активність каналу та його користь припадає на якийсь час з 23:00 до години ночі. Природно, що найменша активність з 11:00 до 13:00. Але чесно, не можу помітити великої різниці, тут вже коли потрібно, то використовую і навряд чи точка знадобиться мені о першій ночі, якщо тільки в Новий рік Точка парна, як ви можете помітити і краще використовувати кожну.

Якщо ми говоримо про те, як знайти Тун Цзи Ляо, все просто. Поставте подушечку біля зовнішнього краю ока та почніть вести її убік. Ви відчуєте невелику ямку – тут і є точка. Якщо простіше, можна провести пальцем від кінця брови вниз і також відчути ямку, але не впевнена, що у всіх так буде. Тому перший спосіб простіше, але інтуїтивно ви все одно розташуєте палець саме на неї.

Як впливати: Тун цзи ляо передбачає м’яке натискання та обертання за годинниковою стрілкою 2-5 хвилин.

Ось така стаття маємо сьогодні. Пам’ятайте, що за наявності серйозних проблем, будь-яка практика може вимагати того, щоб ви поговорили з фахівцем. Не забувайте ділитися своєю думкою Залишайтеся молодими та красивими.