Психологія

Я думала, любові не існує

Мені було 25 років. Звичайно, як і багатьом дівчатам, мені вже хотілося вийти заміж. До того ж усі мої подруги вже знайшли собі чоловіків і деякі навіть встигли обзавестися дітьми. Я відчувала себе ущербною в цьому плані.

А тут ще як на зло кожний знайомий при зустрічі запитував: «Ну як, заміж вийшла? ». Я ненавиділа ці розпитування, тому що при негативному відповіді мене засипали зустрічними питаннями, що, як, чому. Господи, та яка вам різниця, адже це моє особисте життя! Чому якщо дівчина незаміжня, то відразу думають, що з нею щось не так? Я просто не хотіла виходити заміж за першого зустрічного! Я мріяла про щасливий шлюб. . але косі погляди знайомих і родичів змушували відчувати себе ущербною.

Моя зустріч з НИМ відбулася зовсім випадково. На дворі стояла зима, наближався Новий рік. Ми з подругою вирушили по магазинах за вечірніми сукнями. В одному з відділів мені сподобалося відразу кілька штучок, і я пішла їх приміряти. Коли я вийшла з примірочної до подруги, я почула фразу «Дівчина, ви неймовірно красиві! Вам так йде це плаття».

Коли я обернулася, то побачила ЙОГО. Я ніколи не вірила в любов з першого погляду, але те, що я пережила, не передати словами. Я стояла і заворожено дивилася на нього. Його чарівна усмішка, пронизливий погляд зачарували мене. . І сам весь такий високий, стрункий, підтягнутий. В той момент я зрозуміла, що таке любов з першого погляду. Дівчатка, вона дійсно існує!

У нас зав’язалася розмова. Він, до речі, був зі своїм другом. Ми вчотирьох (я, моя подруга, ВІН і його друг) мило поспілкувалися, а потім хлопці запросили нас на чашечку кави.

Це був незабутній день. Ми дуже багато сміялися, жартували, обговорювали все на світі і в той же час говорили ні про що. Він сказав, що добре провів час зі мною і йому б хотілося побачити мене знову. І я з задоволенням залишила йому свій номер.

Далі ми постійно зідзвонювались. Він кожен день бажав мені спокійної ночі. Коли я прокидалася, я отримувала на свій телефон смс з побажанням доброго ранку і гарного дня. Пропонував навіть на роботу возити, а ввечері відвозити додому. Але мені було незручно, тому перший час я не погоджувалася.

Одного разу, не попередивши мене, він під’їхав до місця моєї роботи, як раз коли закінчувався мій робочий день. Коли я вийшла на вулицю, я побачила його з величезним букетом квітів. Я ніколи раніше не отримувала таких розкішних букетів, а тут навіть колеги обзавідовалісь.

Того вечора він сказав мені, що ніколи раніше не думав, що можна так сумувати за ледь знайомому людині. І я повністю з ним згодна, тому що теж дуже сильно сумувала без нього і подібні почуття були для мене вперше. Так почався наш роман.

Цей Новий рік ми зустріли разом з його друзями, які теж виявилися приємними молодими людьми. Я легко вписалася в їх компанію, і було відчуття, ніби я знаю їх всіх дуже давно.

Як тільки пробили куранти, ВІН вперше зізнався мені в коханні: «Каріна, кожна людина мріє про чудеса, особливо в новорічну ніч. А я своє чудо вже зустрів і це – ти. Я люблю тебе і не уявляю свого життя без тебе! »

Тепер ми живемо разом і готуємося до весілля. До чого це все я розповідаю? Дівчатка, не втрачайте надію! Не звертайте увагу, що говорять оточуючі. Якщо ви ще не зустріли свою любов, значить, ви просто ще не зустрівся ТОЙ САМИЙ чоловік. Не впадайте у відчай! Я дуже щаслива і щиро бажаю, щоб кожна дівчина в світі знайшла своє кохання!