Саморозвиток

Як треба працювати, щоб усе встигати, рости і більше заробляти

Я працюю віддалено вже більше трьох років. За все це час світ фріланса дуже змінився.

Поспілкувавшись з багатьма успішними людьми, я зробила кілька висновків щодо того, як треба правильно працювати, щоб усе встигати, професійно зростати і заробляти більше.

Якщо ви віддалений працівник або мрієте стати фрілансером, то прочитайте ці поради:⠀

№1

З вечора налаштовуйтеся на хороший наступний день. Похваліть себе за те, що зробили і що немає. Подумки уявіть ваш наступний день. Як ви будете щасливі, як посміхаєтеся, яке у вас гарний настрій.

№2

Правильно вставайте. Не варто відразу лізти в телефон і перевіряти, хто що написав. Проживіть ранок для себе. Це ваш час. Краще вставати на пару годин раніше дітей. Зробити зарядку і прийняти контрастний душ. Або просто поприсідайте. ⠀

№3

Ні за яких обставин не працюйте в ліжку. Там хочеться спати. Замість цього організуйте собі гарне робоче місце, яке буде стимулювати і налаштовувати вас на роботу.

№4

Завжди вчіться, розвивайтеся. Відвідуйте заходи і знайомтеся з новими людьми! Чим більше ви спілкуєтеся, тим більше дізнаєтеся. Заводите цікаві і корисні знайомства і, можливо, знаходите нових клієнтів!

№5

Постійно оновлюйте портфоліо! Виконали завдання – відразу додали. Не відкладайте це! Раптом вам подзвонить потенційний роботодавець і попросить терміново скинути резюме, але ви не готові.

№6

Обов’язково стежте за своїми фінансами! Плануйте бюджет, подумайте, куди можна інвестувати.