Саморозвиток

Як худнути під час сну: практичні поради

Сучасне суспільство просто «помешано» на дієтах, схудненні і правильному харчуванні. Дуже велика кількість людей бореться із зайвою вагою.

Але чи знали ви, що є один дуже ефективний метод боротьби із зайвою вагою. Тільки уявіть собі, що можна спати і при цьому худнути! Так, так, саме худнути. Людина здатна втрачати вагу не лише при фізичних навантаженнях, але і вночі під час сну.

Сьогодні ми розповімо вам про декілька способи прискорити метаболізм у сні.

Спосіб 1: Сон голяка

Лікарі стверджують, що сон голяка дуже корисний. Пояснюється, що у людей, сплячих голяка, прискорений метаболізм набагато більше, тому їм простіше буде домогтися красивої фігури.

Як це працює? Експерти відзначили, що організму людини стає прохолодно без одягу, тому він змушений переробляти жир. Це необхідно для того, щоб зігрітися.

Спосіб 2: Фізичне навантаження

Якщо перед сном ви зробите невелику фізичну навантаження, то під час сну у вас буде збільшено метаболізм. Адже як ще можна прискорити метаболізм так швидко? Крім того, працювати це буде протягом 16 годин!

Тільки будьте уважними і сильно не перевантажити!

Спосіб 3: Прийом їжі перед сном

Тільки не подумайте, що мова йде про повноцінне вечері в 10 годин вечора.

Прийом їжі перед сном полягає в тому, що вам необхідно з’їсти близько 100-200 калорій (наприклад, склянка нежирного кефіру, салат з овочів та інше) за 30-40 хвилин до сну.

Увага, якщо лягати спати на голодний шлунок, то голод може затягнути процес засипання. Якщо зробити все правильно, то ви заснете швидко, а під час сну організм буде переробляти їжу, в результаті чого буде прискорений метаболізм.

Спосіб 4: Сон в темряві

Більшість людей не люблять спати в повній темряві. Вони встановлюють, наприклад, нічні лампи.

Але, сон в темряві, здатний прискорити метаболізм!

Вченими було доведено – жінки, які сплять у повній темряві, страждають від ожиріння набагато менше, ніж інші.

Спосіб 5: Пийте сік виноградний

Справа в тому, що виноградний сік здатний перетворити звичайний жир в такий, який організм може дуже швидко спалити. У соку міститься ресвератрол. Саме він і робить виноградний сік «вбивцею» жиру.

Відзначимо, що, як стверджують дієтологи, «нічний схуднення» більше підходить для збереження фігури в нормі.
Тобто якщо вам потрібно скинути 10 кілограмів, то після цього такий метод схуднення буде здатний підтримати вас у новій формі досить довгий час.