Догляд

За рекомендацією читачів. Метод із звичайною гумкою, який допомагає перестати лаяти себе і займатися самобичуванням.

Ми всі прекрасно знаємо, що коли людина лає себе, то забирає свої сили, здоров’я, молодість і красу, накладаючи програму на підсвідомість. І природно, що багато хто перебуває в пошуку того, як би перестати це робити і полегшити собі життя, адже лаяти себе абсолютно неправильно і дуже некорисно. І читачі як завжди діляться цікавими способами і ідеями, як допомогти собі в тій чи іншій ситуації. Сьогодні будемо відучувати себе займатися самобичуванням з допомогою простої гумки на руці. Це цікаво і дуже просто. Давайте дивитися.

fb – вільний доступ

Для початку варто сказати, що лаяти себе не тільки не корисно, але й затратно на рівні енергії. Адже отже ми витрачаємо її в досить великих кількостях, але не поповнюємо назад. Тому, можна сказати, що звичка вкрай небажана, особливо часто про це говорять мудрості Сходу. При цьому, так ми власними словами віднімаємо в себе здоров’я, красу і молодість.

По-перше, це самопрограмма: коли ви говорите постійно, ви зациклені на цьому, а слова відкладаються в підсвідомість бо як ви не тільки їх повторюєте, але і вірите в те, що говорите. Наприклад, чим гірше ваш настрій, тим гірше ви бачите себе в дзеркалі, а це породжує ругание себе і свого фізичного тіла “яка я стара”, “який величезний ніс” і т. д. І чим частіше це повторювати, тим вище ймовірність побачити це в дійсності. Те ж саме, до речі, і зі здоров’ям, коли людина відчуваєте себе не дуже добре, то починає лаяти себе і свою системи фізичного тіла на чому світ стоїть. Тим самим, залучаючи більше проблем.

Ну і не забуваємо про закон Всесвіту: “подібне притягується до подібного.

А друге, про що варто нагадати самокритичність і ругание робить нас дратівливими, знижується самооцінка і впевненість у собі, а це також не на користь здоров’ю фізичної тіла і краси.

Тому, ми намагаємося знайти спосіб від цього позбутися і крім вироблення вдячності до себе і до світу, розуміння того, що ти робиш не так. І для цього можна спробувати метод простий гумкою на руці – його підказали мені читачі. Я звісно спробувала і можу сказати, що і правда запам’ятовуєш скільки раз лаяв себе за день і звичка поступово исчазает.

Що потрібно робити:

elize – вільний доступ

Все досить просто. Вам потрібна гумка для волосся – проста, або як на фто вище (вони пластикові начебто, ну я думаю багато хто такі бачили). І останній варіант переважно, оскільки не тисне на руку – ви її майже не відчуваєте. Надягаємо на руку і коли ви принизили себе або почали критикувати, займатися самобичуванням – відтягаємо гумку на відстань від руки в 10-15 сантиметрів (пластикові гумки дуже добре тягнутися і ви не відчуєте від них більшої віддачі, як якщо б це була проста гумка), з простою гумкою і 5 см вистачить. І різко відпустити. Це дає вам можливість запам’ятати свої дії, усвідомити скільки разів за добу ви лаєте себе і искореннить звичку.

Можливо, комусь такий метод сподобається. Не забувайте ділитися своєю думкою – може у вас є свій варіант. Всім дякую за прочитання та відгуки – ви також даєте дуже багато корисної інформації